Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
08:10-09:00
TRX Mateusz 1
09:00-09:50
STRETCHING Ania 2
16:05-16:55
SMUKŁE CIAŁO Ania 1
17:00-17:50
ZDROWY KRĘGOSŁUP & STRETCH Kasia 2
18:00-18:50
PILATES Kasia P. 2
18:00-18:50
POWER FITNESS Ilona 1
18:10-19:00
TRENING OBWODOWY. Angela 0
19:00-19:50
BPU Ilona 1
19:00-19:50
CROSS Mateusz 0
19:05-19:55
PŁASKI BRZUCH Angela 2
20:00-20:50
JOGA FLOW Agnieszka 2
20:50-21:20
JOGA WYCISZENIE Agnieszka 2 |
08:10-09:00
FIT GYM Rafał 0
16:00-16:50
FIT MIX Ania 1
17:30-18:20
FIT BALL Kasia 2
18:00-18:50
JUMPY Ilona 1
18:15-19:05
KALISTENIKA Marek 0
18:30-19:20
ZDROWY KRĘGOSŁUP & STRETCH Kasia 2
19:00-19:50
FULL BODY WORKOUT Ilona 1
19:05-19:35
KALISTENIKA PRACTICE Marek 0
19:30-20:20
ZUMBA Adam 2
20:00-20:50
KICK-BOXING Borys 0
20:00-20:50
PŁASKI BRZUCH/SMUKŁE RAMIONA Ilona 1
20:50-21:20
KICK - BOXING SPARING Borys 0 |
09:00-09:50
BODYART Ania 1
09:50-10:10
BODYART WYCISZENIE Ania 1
16:10-17:00
TABATA Angela 1
17:00-17:50
BEZPIECZNE DZIECKO GR. I Mateusz 1
18:00-18:50
MOCNE RĘCE, RAMIONA, PLECY Rafał 0
18:00-18:50
TABATA Angela 1
18:00-18:50
ZDROWY KRĘGOSŁUP Robert 2
19:00-19:50
BOKS DLA DZIECI Borys 1
19:00-19:50
STRETCHING Robert 2
19:00-19:50
TRENING OBWODOWY Angela 0
20:00-20:50
BOKS Borys 1
20:50-21:20
BOKS SPARING Borys 1 |
08:10-09:00
FULL BODY WORKOUT Ilona 1
16:05-16:55
FIT MIX Ania 1
17:00-17:50
BIKINI ATAK :) Kasia 1
17:10-18:00
BODYART Ania 2
18:00-18:20
BODYART WYCISZENIE Ania 2
18:00-18:50
FIT COMPLEX Deo 1
18:15-19:05
KALISTENIKA Marek 0
18:20-19:10
ZDROWY KRĘGOSŁUP Kasia 2
19:00-19:50
PŁASKI BRZUCH Ilona 1
19:05-19:35
KALISTENIKA PRACTICE Marek 0
19:30-20:20
SALSATION Gosia 2 |
09:00-09:50
ZDROWE CIAŁO Ania 1
16:30-17:20
BEZPIECZNE DZIECKO GR. I Mateusz 1
17:30-18:20
BEZPIECZNE DZIECKO GR. II Mateusz 0
17:30-18:20
PŁASKI BRZUCH/JĘDRNA PUPA Angela 1
18:00-18:50
JOGA DLA POCZATKUJĄCYCH Agnieszka 2
18:30-19:20
CROSS Mateusz 0
18:30-19:20
TRX - FULL BODY WORKOUT Angela 1
18:50-19:20
JOGA WYCISZENIE Agnieszka 2
19:30-20:20
JOGA Agnieszka 2
20:00-20:50
KICK-BOXING Borys 1
20:20-20:50
JOGA WYCISZENIE Agnieszka 2
20:50-21:20
KICK - BOXING SPARING Borys 1 |
09:00-09:50
TABATA Angela 1
10:00-11:00
SŁONECZNE RUCHY Mateusz 1
10:00-10:50
TRENING OBWODOWY Angela 0
10:30-11:55
FORMACJA TAŃCA ESTRADOWEGO Klaudia 2
11:00-11:50
BOKS DLA DZIECI Borys 1
12:00-12:50
BOKS Borys 1
12:50-13:20
BOKS SPARING Borys 1 |
09:30-10:20
SMUKŁE CIAŁO Ilona 1
10:30-11:20
STRETCHING Ilona 1
11:30-12:20
BEZPIECZNE DZIECKO GR. I Mateusz 2
11:30-12:20
PŁASKI BRZUCH Ilona 1
12:30-13:20
BEZPIECZNE DZIECKO GR. II Mateusz 1 |