Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 04.07.2022 do 10.07.2022 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:50

STRETCHING

Ania

2

17:00-17:50

PUMPY

Sebastian

1

17:00-17:50

STRETCHING

Robert

2

18:00-18:50

POWER FITNESS

Ilona

1

18:10-19:00

TRENING OBWODOWY

Angela

0

19:00-19:50

BPU

Ilona

1

19:05-19:55

PŁASKI BRZUCH

Angela

2

20:00-20:50

BODYART

Kasia P.

2

20:00-20:50

SEXI PUPA

Angela

1

21:00-21:50

RELAKS W DŹWIĘKACH

Kasia

2

08:00-08:50

FIT GYM

Rafał

siłownia

17:00-17:50

FIT MIX

Ania

1

18:05-18:55

JUMPY

Ilona

1

18:15-19:05

KALISTENIKA

Marek

0

18:15-19:05

ZDROWY KRĘGOSŁUP/STRETCHING

Karolina

2

19:00-19:50

TURBO SPALANIE

Ilona

1

19:05-19:35

KALISTENIKA PRACTICE

Marek

0

19:10-20:00

PILATES

Karolina

2

20:00-20:50

KICK-BOXING

Borys

1

20:05-20:55

PŁASKI BRZUCH

Karolina

2

20:50-21:20

KICK - BOXING SPARING

Borys

1

09:00-09:50

MENTAL BODY

Ania

1

17:00-17:50

FIT BALL

Karolina

1

18:00-18:50

MOCNE RĘCE, RAMIONA, PLECY

Rafał

0

18:00-18:50

PILATES

Karolina

2

18:00-18:50

TABATA

Angela

1

19:00-19:50

BOKS DLA DZIECI

Borys

2

19:00-19:50

TRENING OBWODOWY

Angela

0

19:05-19:55

FIT BALL

Karolina

1

20:00-20:50

BOKS

Borys

1

20:10-21:00

TRX

Adam

2

20:50-21:20

BOKS SPARING

Borys

1

08:00-08:50

FULL BODY WORKOUT

Adam

1

16:05-16:55

FIT MIX

Ania

1

17:00-17:50

STEP SPALANIE

Ania

1

18:05-18:55

FIT COMPLEX

Ewelina

1

18:05-18:55

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ania

2

ZASTĘPSTWO

18:15-19:05

KALISTENIKA

Marek

0

19:00-19:50

STRETCHING&ROLLING

Ania

2

ZASTĘPSTWO

19:00-19:50

JUMPY

Ewelina

1

19:05-19:35

KALISTENIKA PRACTICE

Marek

0

20:00-20:50

KICK-BOXING

Borys

1

20:50-21:20

KICK - BOXING SPARING

Borys

1

09:00-09:50

PŁASKI BRZUCH

Ania

1

17:30-18:20

TURBO SHAPE

Angela

1

18:30-19:20

RUNMAGEDDON " BRYGADA R.R."

Rafał

0

18:30-19:20

SEXI PUPA

Angela

1

09:00-09:50

TABATA

Angela

1

10:00-10:50

TRENING OBWODOWY

Angela

0

11:00-11:50

BOKS DLA DZIECI

Borys

1

12:00-12:50

BOKS

Borys

1

12:50-13:20

BOKS SPARING

Borys

1

09:30-10:20

SMUKŁE CIAŁO

Natalia

1

10:30-11:20

PILATES

Natalia

1

11:30-12:20

PŁASKI BRZUCH

Natalia

1

← →