Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 11 do 17-11-2019 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00-09:55

SEXI PUPA

Ania

1

10:00-10:55

STRETCHING

Ania

1

17:30-18:25

BPU

Ilona

1

18:00-18:55

CROSS + INTRO

Michał

0

18:30-19:25

STRETCHING AND ROLLING

Bogusia

1

08:15-09:10

FIT GYM

Gabriel

siłownia

17:00-17:55

PILATES

Marek

2

ZASTĘPSTWO

18:00-18:55

JUMPY

Ilona

1

ZASTĘPSTWO

18:00-18:55

PŁASKI BRZUCH

Ania

2

18:15-19:10

KALISTENIKA

Marek

0

19:00-19:55

TRX

Kasia

2

19:00-19:55

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Tomek

1

19:10-19:40

KALISTENIKA PRACTICE

Marek

0

20:00-20:55

BACHATA

Kamila

2

20:00-20:55

KILLER

Kasia

1

20:55-21:25

BACHATA PRACTICE

Kamila

2

08:30-09:25

FULL BODY WORKOUT

Gabriel

1

17:00-17:55

BOKS DLA DZIECI

Borys

2

18:00-19:10

BOKS

Borys

2

18:15-19:10

TABATA

Angela

0

18:30-19:25

ZDROWE CIAŁO

Bogusia

1

ZASTĘPSTWO

19:15-20:10

CROSS

Michał

0

19:30-20:25

PŁASKI BRZUCH

Bogusia

1

20:30-21:25

STRETCHING

Bogusia

2

09:00-09:55

PŁASKI BRZUCH

Ania

1

10:00-10:55

MENTAL BODY

Ania

1

17:30-18:25

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Bogusia

2

18:00-18:55

ZUMBA

Marta 2

1

18:15-19:10

KALISTENIKA

Marek

0

18:30-19:25

BODY BALL

Bogusia

2

19:00-19:55

PŁASKI BRZUCH

Ilona

1

19:10-19:40

KALISTENIKA PRACTICE

Marek

0

19:30-20:25

STRETCHING

Bogusia

2

20:00-20:55

BPU

Ilona

1

20:30-21:25

STRESS OUT

Robert

2

09:00-09:55

TRENING OBWODOWY

Krystian

0

15:10-16:05

FIT MIX

Ania

1

17:30-18:25

BUNGEE

Ilona

0

17:30-18:25

MEDYTACJA

Robert

2

17:45-18:40

BIKINI ATAK

Angela

1

18:30-19:25

CROSS + INTRO

Michał

0

18:30-19:25

DEEP WORK

Kasia P.

2

18:45-19:40

JUMPY

Ilona

1

19:30-20:25

BODY ART

Kasia P.

2

08:50-09:45

TRENING OBWODOWY

Kasia

0

09:00-09:55

TABATA

Angela

1

10:00-10:55

STRESS OUT

Robert

2

10:00-10:55

ZUMBA

Lidka

1

11:00-11:55

JUMPY KIDS

Angela

1

12:00-12:55

BOKS DLA DZIECI

Borys

1

13:00-14:10

BOKS

Borys

1

14:00-16:00

STRESS - WARSZTATY

Robert

2

09:00-09:55

SMUKŁE CIAŁO

Kasia

1

10:00-10:55

ZDROWE CIAŁO

Kasia

1

18:00-18:55

SALSA W PARACH GR. ZAAWANSOWANA

Kamila

1

18:55-19:25

SALSA PRACTICE GR. ZAAWANSOWANA

Kamila

1

← →